კალენდარი
«« იანვარი 2020 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
  
tsu.ge
სიახლეების გამოწერა
პუბლიკაციის დასახელება On addition theorems related to elliptic integrals
პუბლიკაციის ტიპი სტატია იმპაქტ-ფაქტორიან ჟურნალში
ჟურნალი/გამომცემელი Proceedings of Steklov Math. Institute, 305(2019), 1-11
საკვანძო სიტყვები Formal group law, addition Theorem
წელი 2019
ავტორ(ებ)ი
მალხაზ ბაკურაძე
რაიმე უზუსტობის შემთხვევაში გთხოვთ   შეატყობინოთ ადმინისტრატორს