კალენდარი
«« ივლისი 2020 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
  
tsu.ge
სიახლეების გამოწერა
პუბლიკაციის დასახელება არაკომპაქტურობის ზომის შესახებ მრავლადწრფივი ოპერატორებისათვის
პუბლიკაციის ტიპი სტატია იმპაქტ-ფაქტორიან ჟურნალში
ჟურნალი/გამომცემელი Nonlinear Analysis, 188 (2019), 70–79, https://doi.org/10.1016/j.na.2019.05.011
საკვანძო სიტყვები არაკომპაქტურობის ზომა, მრავლადწრფივი ოპერატორები, ინტეგრალური ოპერატორები
წელი 2019
ავტორ(ებ)ი
ალექსანდრე მესხი
ვ. კოკილაშვილი, მ. მასტილო და ა. მესხი
რაიმე უზუსტობის შემთხვევაში გთხოვთ   შეატყობინოთ ადმინისტრატორს