კალენდარი
«« აგვისტო 2020 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
  
tsu.ge
სიახლეების გამოწერა
პუბლიკაციის დასახელება On the boundedness of multilinear fractional integral operators
პუბლიკაციის ტიპი სტატია იმპაქტ-ფაქტორიან ჟურნალში
ჟურნალი/გამომცემელი J. Geom. Anal. 30 (2020), 667-679 (with M. Mastyło and A. Meskhi); http://doi.org/10.1007/s12220-oi9-00 159-6
საკვანძო სიტყვები multilinear fractional integral operators
წელი 2020
ავტორ(ებ)ი
ვახტანგი კოკილაშვილი
რაიმე უზუსტობის შემთხვევაში გთხოვთ   შეატყობინოთ ადმინისტრატორს